Similar lots by type
-
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134L. Voets“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82Hans Reifferscheid“Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#547P. Nouille“Binnenschip op de Schelde te Antwerpen”. Aquarel op papier.
Péniche sur l'Escaut à Anvers . Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 56 x 38Estimate: € 30 / 50 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512“Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.
Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.No longer availableDim. 47,5 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#711Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre, vers 1900.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#535Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380 -
#741Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#605Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Personnages assis. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Afrique centrale.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 67 cm (m.k.)Estimate: € 100 / 120 -
#382Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#568Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#366Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80

