Similar lots by type
-
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150/200 -
#499Jean Fossé
“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#412
“Moeder met kind”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 28.6.72. Glas gebroken.
”Mère et enfant”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 28.6.72. Verre cassé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#704
“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#489G. Molière
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#197
Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500/600 -
#701
Een paar hoorns van een kafferbuffel, gemonteerd op een houten muurplaquette.
Paire de cornes de bufle montées sur une plaquette murale en bois.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#408
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25/50 -
#616
Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.No longer availableDim. b: 165 & 110 cmEstimate: € 400/600 -
#817
Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.
Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/35 -
#335Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#542Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 67/150 buiten de plaat.
“Green head”. Sérigraphie. Signée et numérotée 67/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 230/280 -
#260
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#525Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170/230 -
#601
Een zittende Boeddha van hout en plaaster met verguld lakwerk en ingelegd met glas. Enkele kleine beschadigingen. Volgens certificaat Birmaans werk, XVIIe eeuw.
Bouddha assis en bois et plâtre doré, avec incrustations de verre coloré. Quelques petits dégâts. Travail Birman du XVIIe siècle (selon un certificat l’accompagnant).No longer availableDim. 134 x 93 cmEstimate: € 3000/4000 -
#82Alfons Proost
“Schip aan de kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Bateau au quai”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#784
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100/120