#797
Twee jardinières van Chinees porselein met veelkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Deux jardinières en porcelaine chinoise, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 Ø 26,50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Lemarquis à Paris
Een oude viool met strijkstok. Kam los.
#831
Oude rekenmachine “Triumphator”.
#155
Een 18 karaats wit gouden takvormige armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,34 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de± 1,34 ct.No longer availableDim. 13,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#231
Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
#865
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#510
Een gefineerd Engels meubeltje met twee deuren en een lade. Bijgevoegd twee bijpassende, maar recentere eendeurskastjes.
Un petit meuble anglais en bois de placage à deux portes et un tiroir. Nous ajoutons deux petits meubles à une porte plus récents mais assortis.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#262Gerard Portielje
“Schaakspel.” Tekening in potlood en krijt op papier. Gesigneerd.
”Jeu d'échecs”. Un dessin, crayon et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#738
#851Desrosier, Limoges
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50