Similar lots by type
-
#759“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening op verso: Bouwman.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature au verso: Bouwman.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 140 -
#214“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 500 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#639“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#654Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#974“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#992Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#65Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1004“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#25Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60 / 100 -
#962“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#764“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#407Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#746Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346Een wit gepatineerde oude kerkkandelaar. Driehoekige basis met bolpootjes. Op elektriciteit.
Candélabre d’église ancien patiné blanc. Base triangulaire sur pieds boules. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 50 / 100 -
#1072Goebel“Meisje op een hekje”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. We voegen er een engeltje met medicijn en een varbanddoos aan toe. Beide gemerkt onderaan.
“Fillette sur une grille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot à la boîte de secours. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#885Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.
Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#953Een theepotje en een inktpot van blauw en wit Chinees porselein. XXe eeuw.
Petite théière et encrier en porcelaine bleue et blanche. XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 & 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#515Aqua Casio SwatchDrie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#469Een affiche voor een tentoonstelling van Chagall bij Galerie Maeght tussen december 1969 en januari 1970. We voegen er een grote reproductie van een modern werk aan toe.
Affiche pour l’exposition de Chagall chez Galerie Maeght de décembre 1969 à janvier 1970. Nous ajoutons une grande reproduction d’un oeuvre moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#298Een handgeschilderd miniatuur in vergulde kader.
Miniature peinte à la main dans un cadre doré.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968“Pompstraatje te Lier”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pompstraatje à Lierre”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 41 cmEstimate: € 50 / 60

