Other lots by Toulon
Similar lots by type
-
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/260 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#314David Roberts
“Londens straatzicht met ezeltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur une rue à Londres et petit âne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200/240 -
#189Fréderic Mommen
“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80/100 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000/2500 -
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#742Paul Leduc
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400/600 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 600/700 -
#44Henri Melis
Twee ingekleurde tekeningen met afbeeldingen van Sint-Gummarus te Lier.
Deux dessins en couleurs représentant l’église Saint-Gommaire de Lierre.No longer availableDim. 44 x 32 & 34 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#250
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1500/1700 -
#280Omega De Ville Suisse Made
Een dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#168
Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240/320 -
#641
Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#711
Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.
Deux masques en bois polychrome. Probablement Mexicain. Nous ajoutons une petite statue en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#700
Een houten tweedeursvitrine.
Une vitrine à deux portes vitrées.No longer availableDim. 158 x 105 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280/340 -
#414
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#738
Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/30 -
#651
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, gedecoreerd met scènes van de Keizerlijke hofhouding in cartouches op een meerkleurige en vergulde achtergrond van bloemen en vlinders. De deksels getooid met een tempelleeuw met bal. Met houten sokkels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de la Cour Impériale en cartouches sur un fond polychrome et doré d’oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 52 cm (z.s.)Estimate: € 300/500