Other lots by De Cort
#345
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600/800 -
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#677
#682Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#501
Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#478
Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#285
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500/600 -
#397
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#468
Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#42
Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
#113
#791
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Miroir en cadre doré en bois et plâtre.No longer availableDim. 112 x 83 cmEstimate: € 100/120