Similar lots by type
-
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#1049
Twee verschillende klepkannen en een theepot van tin. Bij de klepkannen één met twee eikeltjes op het handvat, de andere gedateerd 1788. De theepot met een kinderhoofdje op het handvat.
Deux verseuses couvertes et une théière en étain. Une verseuse surmontée de deux glands, l’autre datée 1788. La théière ornée d’une tête d’enfant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#111
Een replica van een Romeinse helm. Met bijhorende staander.
Réplique d’une casque romaine. Sur support.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#474
Een paravent van opengewerkt hout in vier panelen met een meerkleurig decor van personages en gebladerte. Indisch werk.
Paravent en bois ajouré à quatre ventaux à décor polychrome de personnages et de feuillages. Travail indien.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#506
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout met olijfgroene bekleding.
Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#738
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#304Van den Broek
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#1081
“Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.
“Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 30/50 -
#867
Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#138
Een wassen buste op houten sokkel. Naar een fragment van “La Danse” door Jean-Baptiste Carpeaux.
Buste en cire sur socle en bois. D’après un fragment de “La Danse” par Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/160