Similar lots by type
-
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#203“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#182Pierre Joseph Dierckx“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#689Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Bernard De Bruyn“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#232Walter Teunink“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#619Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#849louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#184Henri Van Melle“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300
Other lots in this auction
-
#15Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een parel.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une perle.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 300 / 350 -
#584“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
”Musiciens”. Un dessin en couleurs sur papier. Porte une signature: Veksler.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 140 / 180 -
#898Een lot kunstboeken:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. Franstalig.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Brussel, 1960.- “Peintres Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Parijs, 1947.- “ Teekeningen van Vlaamsche meester(..)
Un lot de livres portant sur l’art:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. En français.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Bruxelles, 1960.- “Peintre Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Paris, 1947.- “ Tekeningen van Vl(..)No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#608Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500 -
#503Dekselvaas van Imari porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#341Een Afrikaans paspoortmasker in de vorm van een gepolychromeerde vogelkop. Dan (Ivoorkust).
Un masque passeport africain en forme de tête d’oiseau. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#844K. Van de Velde“Vissersboten”. Pastel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Pastel. Signé.No longer availableEstimate: € 30 / 50

