Similar lots by type
-
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#689Reno“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#9J. Fenton“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654Åslund“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Maurice Musin“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 160 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Frans LaurensPaar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140 / 200 -
#569H. Soto“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500 / 750 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550 / 600 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#219“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450 / 550 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#2Dennery“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#448Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332Constant Simon“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘22.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#488“Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.
“Hanuman”. Divinité indien en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#282Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een lot van vijf verschillende bordjes van Chinees porselein, waarbij twee van capucineporselein, één van de Compagnie des Indes, en twee met een meerkleurig bloemendecor. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de cinq petites assiettes en porcelaine de Chine dont deux à décor capucine, une de la Compagnie des Indes et deux à décor de fleurs polychrome. XVIII et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#594Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een centrale tourmalijn van ± 1,20 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’une Tourmaline centrale de ± 1,20 ct. et diamants avec un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#814Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#783Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#614Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220

