#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
#606Kirman
#229
“De brand van Troje”. Olieverf op doek. Italiaanse school van de XVIIIde eeuw. Herdoekt.
”Le feu de Troie”. Huile sur toile. Ecole italienne du XVIIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 500/800 -
#29Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Hoeve naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette près d’un courant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#687
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#438
Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
#238Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300/400 -
#594
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De Troyer.
”Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Troyer.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#828
Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct. et d’un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350/450