#897Val St. LambertEen lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.
#745“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
#238Dante“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400 -
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
#306Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#681Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778Twee sierjardinières van porselein met een verguld bladerdecor op kobaltblauwe fond.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240