Similar lots by type
-
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180/240 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#596
Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 200/300 -
#24Géo Navez
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#362Isidore Opsomer
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#46
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400/500 -
#586
Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.
Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 600/800 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/30à -
#106
Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200/300 -
#564Henri Rul
“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400/1600 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#752
Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#774R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#574Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#194
Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.
Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 80/120 -
#625
Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#760
Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#156
Een paar notenhouten buffetten met opzet. Onderaan twee laden boven twee deuren, bovenaan twee paneeldeuren aan weerskanten van een vitrinedeur met latwerk. Voorheen gesteund door twee gerainureerde zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
Paire de buffets à deux corps en noyer. Le bas ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines, le haut, porté par deux colonnettes rainurées, ouvrant à deux portes à deux portes pleines décorées de guirlandes flanquant une porte vitrées à lattes. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b. 149 cmEstimate: € 600/800 -
#545United Nations
Een map met 5 first day issue enveloppes (1973) met telkens de afgestempelde postzegel en een sterling zilveren herdenkingsmunt.
Classeur contenant 5 enveloppes first day issue (1973) chaque fois un timbre poste oblitéré et une pièce de monnaie en argent sterling.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#319Jaeger, Swiss
“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#632Van Wauwel
“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20/30 -
#598
“Maria Heilig Hart” & “Edeldame”. Twee handgeschilderde miniaturen met een met ivoor ingelegde lijst.
“Marie, Sacré Coeur” et “Dame noble”. Deux miniatures peintes à la main dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#303Hermle
Een tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#436
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#33Goebel
“Meisje met mandje”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar M.I. Hummel. Gemerkt.
“Fillette au corbeille”. Statuette en biscuit polychrome d’après M.I. Hummel. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#527
Twee Guanyins en een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar de blancs de Chine.
Deux Guanyin et un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 75/100