Similar lots by type
-
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#725J. Michiels“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#799Wagner“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372F. Seytz“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#342“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300 / 350 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120 / 140 -
#359“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444F. Betenda“Amstelveen, ‘64”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Amstelveen ‘64”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#334“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#92Isidore Meyers“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740A. Nelson“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Frieda Penne“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#39“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Een hexagonaal vitrinekastje van goudgepatineerd hout in vier niveaus.
Petite vitrine hexagonale en bois doré à quatre niveaux.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.
“Nu dansant”. Statuette en bronze à patine bicolore sur base en marbre de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 160 -
#695Een oud Engels jachtuniform met hoed, rijzweep, veldfles en hoorn. In presenteervitrine.
Uniforme de chasse anglais comprenant un chapeau, un fouet, une gourde et un cor. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 108 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#681Een erotische groep en een hurkend figuur van terracotta. Zuid-Amerika.
Groupe érotique et personnage accroupi en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#530Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Jos SpeybrouckSerie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#97Een oude weegschaal van gietijzer en messing. Begin XXe eeuw.
Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#515Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#810Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#31Een stuk koraal.
Pièce de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 60

