Similar lots by type
-
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#376
Een kleine eendeursvitrine van gesculpteerd eikenhout.
Une petite vitrine avec une porte sculpté en chêne.No longer availableDim. h; 84 cmEstimate: € 10/20 -
#226
Een eikenhouten wisseltafel. Gedateerd 1782.
Une table d’échange en chêne datée de 1782.No longer availableDim. 118 x 11 cmEstimate: € 200/400 -
#199
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#326
Een klein eikenhouten tinkastje met opzet en onderaan twee paneeldeurtjes en een lade.
Petit vaisselier en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 50/80 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#687
Een Madonna met kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30/40 -
#389
Twee grote tinnen schotels uit de XVIIIe eeuw. Eén versierd met een wapenschild met bijschrift ‘Anno 1765’.
Deux grands plats du XVIIIe siècle. Un décoré au blason et l’inscription Anno 1765.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 20/40 -
#704
Twee beeldjes van gebeeldhouwd steen. Taino, Caraïben.
Deux statuettes en pierre sculptée. Taino, Caraïbes.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#547
Vier lange Shona dolken in houten schede, versierd met koperdraad. Afrikaans werk.
Quatre longue dagues Shona dans leurs fourreaux en bois décorés de fil de cuivre. Travail africain.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#36
Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.
Paire de lampadaires en acajou et métal noirci.No longer availableDim. H 140 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Lot bestaande uit een gegoten glazen coupe van Val Saint-Lambert, een kristallen pique-fleurs, zes kleurloze coupes, waarvan drie met verzilverde rand en een kobaltblauwe kristallen vaas gemerkt Irena, Poland.
Lot comprenant une coupe en verre moulé de Val Saint-Lambert, un pique-fleurs, six coupes incolores dont trois aux bords argentés et un vase en cristal bleu cobalt à la marque Irena, Poland.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#530
Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80/120