Other lots in this auction
-
#325
Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000/2200 -
#685
Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 50/60 -
#364Felix Labisse
“Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.
”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 500/600 -
#794
Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200/220 -
#317
Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55/65 -
#814
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#882
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120/180 -
#291Salvador Dali
“De klaagmuur”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Le mur de Lamentation”. Une plaquette en bronze. Avec signature.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150/250 -
#448
Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 89 x 67 cmEstimate: € 100/120