#439J. Van den Eeckhoudt
“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Une paire de candélabres en bronze en forme d’anges et une cruche. Probablement français, +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/160 -
#2
Een uiltje en een zwaan van messing.
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
#899
Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
#663
#163
Een classicistische buste van brons.
#492De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#615
#351
Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
#798
Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60/100