Other lots in this auction
-
#704
“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon in tempera op paneel.
“Vierge à l’Enfant Kazanskaia”. Icône russe en tempera sur panneau.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#369
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.
Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
Un beautycase vintage.No longer availableDim. 23 x 21 x 32 cmEstimate: € 350/400 -
#474
Een Chinees borduurwerk op zijde met pauwen bij een bloesemende struik. Medio XXe eeuw.
Broderie chinoise sur soie aux paons sur une branche fleurie. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 44 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#477
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#149
Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220/240 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#327
Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#183Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Pax et labor”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pax et labor”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 440/500 -
#435
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een perpetuümklokje van messing onder en glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en laiton sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60