Other lots by Van Puijenbroeck
-
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982
“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200/250 -
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#629Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.
Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.No longer availableDim. 18 x 14 & 22 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#154Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Stilleven met stoofperen en -appelen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux poires et pommes. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#582Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Marine” & “Havenzicht”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
Marine et Harbour view . Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#219Bernard De Bruyn
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue du port d'Anvers & La rade d'Anvers . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#539
Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/100 -
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#199
“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?
“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200/250 -
#592J. Verstraeten
“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#164
“Rijke oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Moisson riche. Huile sur toile. Signeé et datée '72 .No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320/400 -
#504
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#574Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#554Van Dronghe (?)
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#584Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#544Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#559Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Terug naar huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Retour à la maison . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120/140 -
#192Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme dans un dériveur près d'une ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#224Jos Beerden
“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921
“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#564
“Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.
Ramassant le foin . Huile sur panneau. Travail récent avec signature apocryphe.No longer availableDim. 13 x 17,5 cmEstimate: € 100/120 -
#202Y. Cruyskens
“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#183
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#263
Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.
Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/180 -
#540
Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
Deux bols en argent. 800 ‰. 545 grammes.No longer availableDim. Ø: 18,5 & 21,5 cmEstimate: € 250/300 -
#660
Een grammofoon in houten meubeltje. Slingermechanisme vervangen door mechanisme op elektriciteit. Bijgevoegd een groot aantal platen. (Drie dozen).
Un phonographe dans un meuble en bois. Mécanisme à manivelle remplacé par un mécanisme à l'électricité. Avec un grand nombre de disques. (Trois boîtes).No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100/150 -
#452
“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
Scènes orientalistes . Une série de trois dessins. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 9 cm (x3)Estimate: € 150/240 -
#275
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000/1200 -
#462
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#307
Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35/50 -
#373
Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
Une tête de Bouddha en pierre antique sur un socle en masonite.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#312
“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#508
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#516
Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.
Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 30 gEstimate: € 1100/1300