Similar lots by type
-
#689Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#194“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#274Bernard De Bruyn“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#182Pierre Joseph Dierckx“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#849louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#203“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#214“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#619Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#184Henri Van Melle“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1400
Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#538“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591“Zittende wijze op een tijger”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme assis sur un tigre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#65Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 400 -
#176Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#136Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#244“Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#833Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31“Philips Mechanical Engineer”. Een oude bouwdoos.
”Philips Mechanical Engineer”. Un ancien jeu de construction.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#272Floris Jespers“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60

