#18
Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
#32
“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
#664Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#151
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
#286
Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.
Vaste ensemble de salon en bois patiné blanc et orange de style Louis XV, composé d'un canapé, de trois fauteuils, d'une table et d'un jardinière.No longer availableDim. 94 x 130 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Thoya
“Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#307
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#35
#233
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
#390
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 700 / 750