#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
#330Roskopf
Een lot van 2 Roskopf zakhorloges, beide met beschadigde wijzerplaat, 1 met beschadigd glas.
#369Gerard Cox Jr
“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#407
Een lot van 9 Afrikaanse, divers ijzeren handwerktuigen, messen en speerpunten.
A lot of 9 African assorted iron handicraft tools, knives, and spearheads.No longer availableDim. L: 32-63 cmEstimate: € 80/120 -
#232
“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
#448
Een vintage meerkleurig glaspasta vaasjes. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Fulvio Bianconi. Gedateerd 1959.
A vintage multicolored glass paste vase. Signed at the bottom, attributed to Fulvio Bianconi. Dated 1959.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80/120 -
#236
Een eikenhouten commode met 3 laden.
#270
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#629
Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
#593
Een decoratief struisvogelei op houten standaard.
A decorative ostrich egg on a wooden stand.No longer availableDim. 28,5 x 12,5cmEstimate: € 75/125 -
#21
#664
“De fluitspeler”. Olieverf op paneel. 19e eeuws. Niet gesigneerd.
"The Flute Player". Oil on panel. 19th century. Not signed.No longer availableDim. h 38.5 x b 26.5 cmEstimate: € 40/60