#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.64 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#587Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45