#546Een Oosters wollen tapijt.
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#374“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
“Abstract still life with bottle.” Mixed technique on board. Bears signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220 / 280 -
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#289Declercq“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#626Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
An oak tea table with oval top. On wheels and extendable.No longer availableDim. 74 x 125 x 115cmEstimate: € 80 / 120