#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#279Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een lot van 7 albasten beeldjes van vogels waarvan 4 op een drinkschaal. Enkele vertonen kleine schade.
A lot of 7 alabaster figurines of birds, 4 of which on a drinking bowl. Some show minor damage.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 70 / 80 -
#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#437BaouleEen Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 74cmEstimate: € 60 / 80