#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#546Een Oosters wollen tapijt.
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Anton PieckEen lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
A wooden sofa with a sculpted frame and upholstery in a floral pattern.No longer availableDim. 85 x 185 x 63cmEstimate: € 80 / 100