#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200 -
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.
A clock set of blue and white earthenware and copper, candlesticks with 5 light points. Minimal damage to the dial.No longer availableDim. h 63 & h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#261Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
#279Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60 / 80