#39François Godefroy“Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.
"Le Return to the Hameau". A Burin engraving hand-coloured, by François Godefroy after Nicolaes Berchem.No longer availableDim. 40 x 51cmEstimate: € 120 / 140 -
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
A felt top hat in original box. Marked "JW".No longer availableEstimate: € 60 / 80