#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#615Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. apocriefe inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.
A large coupe on a foot of purple and colorless crystal with cut decor. apocryphal inscription 'Val St. Lambert' at bottom.No longer availableDim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Van Apple“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
“Salvador Dali” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 15/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#578Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
A lot of 3 large recent Imari plates and 1 Arabic Chinese style plate.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#220Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.64 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#524Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650