Other lots in this auction
-
#204
“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Deux paysages". Aquarelle sur papier. L'un (20 x 27 cm) signée SV André, l'autre (27 x 40 cm) signée D. Toussaint et datée 1944.No longer availableDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80 / 100 -
#580
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602
Indisch naaldwerk in relief op doek met decor van olifanten.
Couture indienne en relief sur toile avec éléphants.No longer availableDim. 74 x 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986
“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609
Een XIXe eeuws inktstel met porseleinen recipiënt. We voegen er twee vol messingen kandelaars van omstreeks 1800 aan toe.
Nécessaire à encre du XIXe siècle avec récipient en porcelaine. Nous ajoutons deux bougeoirs en laiton massif d'environ 1800.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#14
Horlogehouder van koper met fotokader, gedragen op geiten, op albasten voet.
Porte-montre en cuivre avec cadre photo, porté sur des chèvres, sur pied en albâtre.No longer availableDim. h 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343
Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#167Mignon
Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659
Een lot van 28 zeevruchtenborden met sauskom.
Lot de 28 assiettes de fruits de mer avec saucière.No longer availableEstimate: € 25 / 40