#586Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
#40Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#263Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
#245Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,60 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 700 / 900 -
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,08 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 350 / 450 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240