#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
#325Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#507“Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Fleuriste. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Chine, milieu XXe siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 460 / 500 -
#470Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200