Other lots in this auction
-
#281
Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque colonial italien de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#319
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400 / 500 -
#285
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie d’un brillant central de ca 0,57 ct F VSI et de brillants ayant un poids total de ca 0,14 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#26
Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154
“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Meridian, Switzerland
Een kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227
“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#162
Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297
Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de lampes de navire en laiton, dont l'une est montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367
Een collectie postzegels. Enkele kleine albums met diverse zegels, overwegend vierde kwart XXste eeuw. Een doos met enveloppes met telkens een aantal losse zegels plus een aantal oudere Belgische reeksen.
Une collection de timbres. Quelques petits albums avec divers timbres, principalement du quatrième quart du XXe siècle. Une boîte avec des enveloppes, chacune avec un certain nombre de timbres en vrac plus un certain nombre de séries belges plus anciennes.No longer availableEstimate: € 30 / 50