#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
#385Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#219Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Een 18 K geelgouden kruisje.
Une croix en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 100 / 150