#463Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#13Een verstelbare houten hoedenvorm.
#557Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
#23Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959“Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.
Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.No longer availableDim. 122 x 67 cmEstimate: € 300 / 500 -
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600 -
#499Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180