#640Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#647Een Franse marinekepie.
Un képi de la marine française.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#44René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#653Lladro“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120