#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
#637Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#226Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150 -
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Mayasi“Afrikaans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'un village africain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
#451Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#567DavidoffEen houten humidor.
Une cave en bois.No longer availableDim. 14 x 27 x 19 cmEstimate: € 130 / 150