#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#12Een vergulde bronzen porte-montre in de vorm van een personage. Met klein zakhorloge.
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 180