#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#581Een grote Chinese voorraadbus van metaal.
Un grand pot à réserve en métal chinois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#105Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 34,52Estimate: € 800 / 1000 -
#494“Spelend jongetje op straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000