#551
Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#782
Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#332Louis Henno
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#578
#583
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#424
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#738
Een lot strips, bestaande uit 28 albums van De Rode Ridder, 3 albums van Snoek, 14 albums van Bessy, 3 albums van Karl May, 12 albums van Biggles en 9 albums van Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#742Juan Castells Marit
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#227Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#285
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600