Other lots by Vandersteen
-
#359Willy Vandersteen
“De stalen bloempot” , De avonturen van Suske en Wiske in de rode reeks, 2e druk.
« De stalen bloempot», Les aventures de Suske et Wiske dans la série rouge, 2e édition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#680Willy Vandersteen
Lot 18 stuks, De avonturen van Suske en Wiske, vroege uitgaven in de rode reeks.
Lot 18 pièces, Les aventures de Suske en Wiske, premières éditions de la série rouge.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#629Willy Vandersteen
Een lot van 10 Suske en Wiske albums, waaronder 1 eerste druk van De Cirkusbaron (in slechte staat).
Lot de 10 albums de Suske en Wiske, dont 1 édition originale de De Cirkusbaron (en mauvais état).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#609Willy Vandersteen
Een lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.
Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#554
Een beeld van polyester, met voorstelling van een wandelende mummie met een dienblad.
Une statue en polyester, représentant une momie marchant avec un plateau.No longer availableDim. H. 156 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444Benny Blommaert
“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
« Perspective nue », pastel sur papier, signé.No longer availableDim. 56x45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77
Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#313
Twee documentatieboeken:- “Antwerpse Havenpenningen”. Ed. Pandora, 2011.- “The port of Antwerp”. Een fotoboek. Ed. Van Halewyck, 2007.
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#561H. Tinsely & Co., LTD
Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.
Galvanomètre, marqué « H. Tinsely & Co., Ltd ».No longer availableDim. h18,5 x 26 x 38Estimate: € 45 / 55 -
#600
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540
Collier amethist en roze kwarts, een dubbele rij met ingewerkte hanger.
Collier améthyste et quartz rose, un double rang avec pendentif intégré.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#156
Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.No longer availableDim. 231 x 165 x 66cmEstimate: € 100 / 150 -
#74
“Zeezicht met zeilboot.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Marine avec voilier." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 35x25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#136
Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté de style Louis XV. Deux portes et deux tiroirs en bas, deux portes vitrées en haut. Liège, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 155 x 55 cmEstimate: € 400 / 600