Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bob et Bobette: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.
Willy Vandersteen

Bob et Bobette, uit de rode reeks: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.

Bob et Bobette, de la série rouge : 'Le Dompteur de Taureaux' en première édition française. & La Trompette Magique. En état endommagé.
SKU: 3101230619.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #619
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Vandersteen

  • #359
    Willy Vandersteen

    “De stalen bloempot” , De avonturen van Suske en Wiske in de rode reeks, 2e druk.

    « De stalen bloempot», Les aventures de Suske et Wiske dans la série rouge, 2e édition.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    Willy Vandersteen

    Lot 18 stuks, De avonturen van Suske en Wiske, vroege uitgaven in de rode reeks.

    Lot 18 pièces, Les aventures de Suske en Wiske, premières éditions de la série rouge.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #629
    Willy Vandersteen

    Een lot van 10 Suske en Wiske albums, waaronder 1 eerste druk van De Cirkusbaron (in slechte staat).

    Lot de 10 albums de Suske en Wiske, dont 1 édition originale de De Cirkusbaron (en mauvais état).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #609
    Willy Vandersteen

    Een lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.

    Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #339

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205

    Parelcollier met grijze zoetwaterparels, zilveren slot.

    Collier de perles avec perles d'eau douce grises, fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #406

    Een sokkeltje van gebeeldhouwd hardhout met een marmeren tablet. Chinees werk.

    Un socle en bois dur sculpté avec une tablette en marbre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine, noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #424
    Victor Vasarely

    “Tupa 3”. Zeefdruk. Ed. Griffon, Neuchatel 1974.

    "Tupa 3". Sérigraphie. Éd. Griffon, Neuchâtel 1974.
    No longer available
    Dim. 38 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.

    Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.
    No longer available
    Dim. 69x63x18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #323

    Twee kunstboeken: - “Van Gogh. 92 kleurenreproducties”. Ed. De Spaarnestad, Haarlem. - “Vincent van Gogh door Vincent”. Wereldbibliotheek Amsterdam, 1985.

    Deux livres d'art en néerlandais : - « Van Gogh. 92 reproductions en couleurs ». Éd. Le Spaarnestad, Haarlem. - "Vincent van Gogh par Vincent". Bibliothèque mondiale d'Amsterdam, 1985.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #192
    E. Hirtz

    “Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.

    "Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118
    J. De Braekleer

    Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. h 63cm x b 55cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #81

    Een aardewerken dekselvaas met Lodewijk XV versiering van planten in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Randslijtage en oude restauratie aan bovenrand en deksel. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #622
    Jaak Schaepherders

    “Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.

    “Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #209
    Adolphe Dillens
    Period: 1821 - 1877

    “Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More