Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#552Jan HermusEen lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
A lot of 6 works by the Mechelen artist Jan Hermus. All signed.No longer availableDim. h 22 x b 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct and a central ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#211Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#97DelvauxEen zwart lederen make-up tasje.
#628Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
A polychrome wooden Buddha statue playing the drum.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
#262Marie Oosterley“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 39 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450