Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200 -
#245Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#422Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, EA. en gedateerd 2003.
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180 -
#459The Keith Haring Foundation.“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
"Mask". Lithograph. Signed in ink and embossed with K. Haring's dry stamp. Numbered 106/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220