Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#393Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#640Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#351Een art deco beeldje van een pauw in kunstbrons op een marmeren sokkel.
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
"On the Moors", oil on canvas, signed by Fr Vantongerloo and dated 1941.No longer availableDim. h 47 x b 69 cmEstimate: € 250 / 350