Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#173Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#431Een lot van 4 authentieke Afrikaanse speren in hout en staal.
#71Jan CockxPeriod: °1930Een groen keramisch vaasje met kleine schilferschade aan de voet, onderaan getekend Jan Cockx.
A green ceramic vase with small chips at the base, signed Jan Cockx at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
An art-deco vase in faience marked Ceramique Bruxelles.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120