Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#344Een oude ladder in 2 delen uit een graanschuur te Schelle.
An old ladder in 2 parts from a granary in Schelle.No longer availableDim. h 194 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#595Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 1000 / 1300 -
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
"Chestnuts". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. With certificate, dated 1995.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 60 / 80