Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#276Een donker houten halkastje met 1 deur en 1 lade.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 drawer.No longer availableDim. 92 x 74 x 42cmEstimate: € 75 / 125 -
#334Een lot van 2 bierreclames, Gouden Carolus en Liefmans.
A lot of 2 beer advertisements, Gouden Carolus and Liefmans.No longer availableDim. 70 x 30 en 44 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391Kosta BodaEen lot van 2 vintage meerkleurig Kosta Boda vaasjes.
A set of 2 vintage multicolored Kosta Boda vases.No longer availableDim. 18,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
#187Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120