Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#249Fons Meylemans“Stilleven met brood, appel en prei”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fons Meylemans.
"Still life with bread, apple, and leek." Oil on canvas. Signed Fons Meylemans.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#473Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
A taxidermy crab with a starfish at the bottom on a wooden stand.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 125 / 175 -
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#336Een bijzettafeltje in wilde kerselaar met 1 lade.
A side table in wild cherry wood with 1 drawer.No longer availableDim. 73 x 74 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een donker houten halkastje met 1 deur en bovenaan 1 uitschuifbaar blad.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 extendable top shelf.No longer availableDim. 78 x 38 x 70cmEstimate: € 60 / 80