Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#253SèvresEen set van 2 handbeschilderde borden met een beeltenis van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette door Sèvres.
A set of 2 hand-painted plates depicting Louis XVI and Marie Antoinette by Sèvres.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Tiffany & CoEen lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#100Een 18 kt geelgouden filigraan ketting met hanger in strikvorm bezet met fijne parels. Bell epoque periode.
An 18kt yellow gold filigree necklace with bow-shaped pendant set with fine pearls. Bell epoch period.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 400 / 500 -
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#357StrasbourgEen paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
A pair of multicolored earthenware plates, one with an ornate edge and a rose decor, and the other with a tulip decor.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25