Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#247Catherine BarjanskyPeriod: art-deco“Zittende jongedame”, een beeld door Catherine Barjansky voor Boch Fréres Keramis. Onderaan een kleine schade aan de binnenzijde. Draagt achteraan de handtekening C. Barjansky en onderaan de stempel BFK Made In Belgium.
"Sitting young lady", a sculpture by Catherine Barjansky for Boch Fréres Keramis. Minor damage on the inside. Bears the signature C. Barjansky at the back, and the BFK Made In Belgium stamp at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#16Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#616Een vintage houten Mid-Century bureautafeltje met formica blad, 1 lade en 2 schabben. In Expo’58 stijl.
A vintage wooden Mid-Century desk table with a formica top, 1 drawer, and 2 shelves. In Expo'58 style.No longer availableDim. 78 x 99 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 650 / 750 -
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#21Een Boheems handgeslepen kristallen vaas met floraal decor en bordeauxrood in de massa.
A Bohemian hand-cut crystal vase with floral decor and bordeaux in the mass.No longer availableDim. 15 x Ø12cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
A lot of 2 vintage Tintin books, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.No longer availableEstimate: € 50 / 80