Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#70Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 600 / 700 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#655Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#469Utagawa KuniyoshiPeriod: 1798 - 1861“Japans figuur”. Een Japanse houtsnede op papier. Afkomstig uit Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Diverse signaturen; Ichiyusai Kuniyoshi met Yoshi kiri zegel. Muramatsu Yoshimura zegel (1847-50). Lichte sporen van verweer.
"Japanese figure". A Japanese woodcut on paper. Originates from the Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Various signatures; Ichiyusai Kuniyoshi with Yoshi kiri seal. Muramatsu Yoshimura seal (1847-50). Light signs of weathering.No longer availableDim. 37 x 24,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#327Morris, Goscinny e.a.Een lot van 35 Lucky Luke’s waaronder een reeks uit de jaren 60.
A lot of 35 Lucky Luke comics, including a series from the 60s.No longer availableEstimate: € 40 / 60