Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#460Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 150 / 200 -
#590Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,56 ct H VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.56 ct H VS2 and additional diamonds with a total weight of 0.64 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#481Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.No longer availableDim. 15 x 12 x 32,5cmEstimate: € 400 / 450 -
#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
#669“Christus der Allherrscher”. Een icoon geprint op porselein, gelimiteerde editie achteraan genummerd 333/3000.
"Christ the Almighty." An icon printed on porcelain, limited edition numbered 333/3000 on the back.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#639Simone Lienard“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Royal Doulton & Co. Ltd“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
A Val Saint Lambert bonbonnière, red and colorless crystal, H. Lega, signed and numbered 90 69/120.No longer availableDim. h 27 x Ø 15 cm 2,5 kgEstimate: € 400 / 500