Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beguinage in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 17 x 22;5 cmEstimate: € 40 / 60
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#264Een lot van 4 diverse portret miniatuurtjes, waarvan 3 in serie. Bijgevoegd portretje in print.
#492Floris Jespers“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Mixed technique on paper. Signed bottom left.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#450Een 18 kt geelgouden hanger bezet met drie briljantjes en drie grote zoetwaterparels.
An 18 kt yellow gold pendant set with three brilliant-cut diamonds and three large freshwater pearls.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 280 / 350 -
#570Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,80 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds weighing a total of 1.80 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#99Franklin Mint‘Roman De La Rose’ een gobelin wandkleed door Anne Aknin voor Franklin Mint.
"Roman De La Rose" a tapestry wall hanging by Anne Aknin for Franklin Mint.No longer availableDim. h 117 x b 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60