#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
"Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 80 / 120