#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
A mask of carved wood with remnants of polychrome. Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
"Monroe resting", mixed media on canvas.No longer availableDim. h 100 x b 100 cmEstimate: € 40 / 60