#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#32Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.No longer availableDim. h 52 Ø45 cmEstimate: € 80 / 120