#68Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#506Een grote Chinese massief houten salontafel.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160