#559Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#759Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#266Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Grande table allongeable en noyer sculpté sur pied central. Epoque Napoléon III. Sans allonges.No longer availableEstimate: € 50 / 60