#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#550Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#113Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.
A silver chocolate pot with an ebony handle.No longer availableDim. 390 gramEstimate: € 150 / 200 -
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.