#306Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#276Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.
A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.No longer availableDim. 73 x 43 x 32cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#71MeissenEen set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120