#644Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.No longer availableDim. h 80 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#540Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. HVS1 en HSI1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.86 ct. HVS1 and HSI1.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1200 / 300 -
#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.No longer availableDim. Ø5,5cmEstimate: € 150 / 250