#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#461Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#72Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.
An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.No longer availableDim. 32 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#240Meister SingerEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. Type Nr 01. BM302. Aankoopdatum 9-2-2008. In originele doos met aankoopbewijs.
#473Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#250ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#409‘Cirkel’, olieverf en touw op doek, een modern werk.
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
A steam car, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, United Kingdom.No longer availableDim. 14 x 40 x 16 cmEstimate: € 80 / 120