#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.
#317Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
A set of 2 blue and white Chinese plates with dragon decoration. One plate has a small defect in the glaze, and the other has a hairline crack, both with minor chipping.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50