#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#323Een porseleinen tête-à-tête, ca 1900 bestaande uit een theekannetje, melk- en suikerpot, 2 tassen met ondertas en een dienblaadje.
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80