#483Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#277Een lot van 9 vintage decoratieve processiebanieren of wanddecoraties met diverse religieuze thema’s. Verf op doek.
A lot of 9 vintage procession decorative banners or wall decorations with various religious themes. Paint on canvas.No longer availableDim. 70 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60 / 80 -
#485Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#461Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#324Walter Vaes“Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#235Twee schelpen en een struisvogelei.
Two shells and an ostrich egg.No longer availableDim. H. 28 & 31 cmEstimate: € 200 / 220