#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.
A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80