#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#502Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 140 -
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#390Een 18 K witgouden kruisvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K white gold cross-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 280 / 350 -
#592Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#569Graf von Henneberg IlmenauEen 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
A 15-piece porcelain cobalt blue tea set, consisting of 6 cups and saucers, teapot, sugar bowl, and creamer. Marked at the bottom. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.No longer availableEstimate: € 80 / 120