#447Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronze equestrian figurine. Chad.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.
#361Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.No longer availableDim. 30 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#449Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Two Japanese prints. "Actors". One is Edo period, the other from the early 20th century.No longer availableDim. 352 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#600Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
Large terracotta vase. Bankoni. Mali.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50 / 75