#553Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
A porcelain dancer. Herend. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 22 x 20 cmEstimate: € 90 / 100 -
#456Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#194Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.
A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.No longer availableDim. 197 x 96cmEstimate: € 150 / 200 -
#640Een 18 K geelgouden harpvormige broche bezet met vier kleine diamantjes oude slijp en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18K yellow gold harp-shaped brooch set with four small old-cut diamonds and four rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 180 / 220 -
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#317Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#154Jan Van Baelen“Neerhofdieren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm animals." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 350 / 450