#206Een houten Mazarin marqueterie bureau. Een hoogwaardige replica met 3 laden aan weerszijden, 1 center lade en deur.
#273Een 18de eeuwse wandfontein uit blauwgedecoreerd aardewerk. Lodewijk XV periode. Slijtage aan het kraangezicht.
An 18th century wall fountain made of blue decorated earthenware. Louis XV period. Wear on the faucet face.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#660Een 18 K geelgouden ring bezet met een malachiet cabochon.
An 18 carat yellow gold ring set with a malachite cabochon.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 350 / 400 -
#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
A polychrome stake doll with dress. Mali or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#367Paul Cuvelier“De nieuwe avonturen van Corentin”. Ed. Lombard. Hard cover. Redelijke staat, compleet. Lavis-illustraties en met 7 full size kleurenplaten.
"The New Adventures of Corentin". Ed. Lombard. Hard cover. Decent condition, complete. With grey tinted illustrations and 7 full size color plates.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360