#671Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
#368LDEen aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
#426Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240 -
#145Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.
A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#404“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#701Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#71Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#287PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#243Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200