#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#439Japanse houtdruk met waterpartij.
#287PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
#635Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
A hand-painted porcelain tureen with various decor and apple handle.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 60 / 100