#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 45 / 50