#145Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.
A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#503Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175 / 200 -
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325RonsonEen ‘Varaflame’ aansteker met zwart leder. In werkende staat. Met drie reserve vuursteentjes bijgevoegd.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150