#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#78“Parelhoen.” Art deco tinnen beeld op marmeren sokkel.
“Guinea fowl.” Art deco pewter statue on marble base.No longer availableDim. h 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200 / 250