#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300 / 400