Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
H. Joosten

“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.
Dim. 39 x 79 cm
SKU: 1804230582.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #582
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #699

    Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #223
    Limoges

    Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

    A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #353
    Noritake

    Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.

    A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.
    No longer available
    Dim. H: 6-7 cm Ø: 8 cm Bord: 14x28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #452
    Shunsai Toshimasa

    “Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

    Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
    No longer available
    Dim. 36x71cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #336

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #248
    Delfts blauw

    Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

    A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.

    A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #260

    Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A pair of 18 karat white gold flower-shaped earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #347

    Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.

    A toy construction kit marked Märklin Plus A 9004, unopened in original box.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More