#437Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#480Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800 / 900 -
#294Pablo Picasso“Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#635Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
A hand-painted porcelain tureen with various decor and apple handle.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 60 / 100