#308Een lot van 6 oude zout, peper en mosterdvaatjes met beeldjes in verschillende voorstellingen.
A lot of 6 old salt, pepper, and mustard pots with figurines in various designs.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459The Keith Haring Foundation.“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#375Een skelet met armen over het hoofd, gesculpteerd uit gewei. Vermoedelijk Duits werk.
A skeleton with arms over its head, sculpted from antler. Presumably German work.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#626Een eikenhouten tafeltje met gesculpteerde details en draaipoten.
An oak table with sculpted details and turned legs.No longer availableDim. 73 x 81 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#341Een houten Art Deco juwelendoosje in geometrische vorm.
#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200