#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#205Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#668Val Saint LambertEen art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464The Keith Haring Foundation.“Pinocchio”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 11 / 150.
"Pinocchio". Lithograph. Signed in ink and dry stamped K. Haring in the plate and numbered 11 / 150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80