#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240