#124Ray KellerPeriod: 1880 - 1968“Afrikaanse olifant”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
"African elephant". Painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 220 / 280 -
#361Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
A Chinese tea caddy with shelves behind glass, one pane is cracked, marked at the bottom.No longer availableDim. 16 x 11 x 5.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#200Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#154Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.No longer availableEstimate: € 70 / 80