Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Alexander Tielens

“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Farmyard." Oil on canvas. Signed.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 1912230274.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #671
    Stanley, London

    Een 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.

    A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.
    No longer available
    Dim. 8 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #246

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #569
    Alphonse Allaerts
    Period: 1875 - ?

    “Landschap met 4 bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd A. Allaerts.

    "Landscape with 4 trees." Oil on canvas. Signed A. Allaerts.
    No longer available
    Dim. h 28.5 x b 48.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #37

    Een paar karaffen in geslepen kristal.

    A pair of cut crystal decanters.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Marie Oosterley

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68
    Delvaux

    Een lange donker rode sjaal van wol en katoen. Gemerkt.

    A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.
    No longer available
    Dim. 165 x 25 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #149
    Frans Vantongerloo

    ‘Heidezicht’, olieverf op doek, gesigneerd Fr Vantongerloo en gedateerd 1941?

    "On the Moors", oil on canvas, signed by Fr Vantongerloo and dated 1941.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #436
    Period: 1965-1970

    Een vintage staande ‘paddestoel’ lamp in chrome met een dubbele plexiglazen kap en trekschakelaar.

    A vintage standing 'mushroom' lamp in chrome with a double plexiglass shade and pull switch.
    No longer available
    Dim. h 150 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #635

    Een deels vergulde luster met een arend en bruin glazen bloemblakers, alsook,vergulde bloemen en een groen gepatineerd deel.

    A partially gilded chandelier with an eagle and brown glass candle holders, as well as gilded flowers and a green patinated section.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418
    Hergé

    2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.

    A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More