#601Een cloisonné vaas met blauwe achtergrond en een decor van bloemen.
A cloisonné vase with a blue background and a flower decoration.No longer availableDim. h 31 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62“Belgische steden”. Een kunstmap met diverse etsen naar thema.
"Belgian cities". An art portfolio with various etchings depicting different themes.No longer availableDim. 38x27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
A mixed lot of 10 Chinese lidded jars, some with flakes and hairline cracks.No longer availableDim. h 19 x Ø 15.5 cmEstimate: € 60 / 80