#393Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#103Frans Van Ranst“Jezus aan het Kruis”. Een koper gegoten corpus. Onderaan gesigneerd.
"Jesus on the Cross". A cast copper corpus. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29,5 x 25,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#67WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
A lot of 2 art-deco sculptures with signs of restoration, a green sailboat with several restored pieces and hairline cracks, and 'Singing Sailors' by Edouard Cazeaux for Dax with a restoration on the base.No longer availableDim. h 42 x l 52 cmEstimate: € 150 / 250