#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
#645Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#493Een meerkleurig beeld uit resin van een voluptueuze danseres. Naar het werk van Niki de Saint Phalle.
A multicolored resin sculpture of a voluptuous dancer. After the work of Niki de Saint Phalle.No longer availableDim. 144cmEstimate: € 800 / 1000 -
#191SAMUD“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200 / 250 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#308Een lot van 6 oude zout, peper en mosterdvaatjes met beeldjes in verschillende voorstellingen.
A lot of 6 old salt, pepper, and mustard pots with figurines in various designs.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437DuvelEen groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
A large lot of Duvel glasses and accessories consisting of an unopened 3 liter bottle dated 6 - 2002, 19 glasses, 5 of which are in their original box, a collapsible fabric crate, and a frame.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120