Other lots by Baksteen
Similar lots by type
-
#72Den Beer Poortugael
“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#739Galle
Drie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#449
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552George GregoryPeriod: 1849 - 1938
‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312
“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#149
Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#444
“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364
“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 320 / 380 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968
Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#684
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654
Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342M. Van lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?
“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961
“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
“Nature morte au vase fleuri et théière”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Revue
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse.No longer availableDim. 17,77 gEstimate: € 100 / 150 -
#758
Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Frans Dille
“Siguenza VI.” en “Thema in verschillende toonaarden”. Gesigneerd buiten de plaat, en gedateerd resp. 1982, 1986.
“Siguenza VI.” et “Thema in verschillende toonaarden”. Signées resp. 1982, 1986.No longer availableDim. 8,5 x 22 cm &19 x 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#748Stelton, Denmark
Een driedelig design koffiestel van geborsteld staal op dienblad. Ontwerp van Arne Jacobsen.
Un service à café design en trois pièces en fer brossé sur un plateau. Une création de Arne Jacobsen.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#316
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 240 / 360 -
#234Léon Danchin
“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
“Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.No longer availableDim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115
Een paar 18 karaats wit gouden art deco oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#408
Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619
Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met 16 briljantjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune ey blanc sertie de 16 brillants.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 650 / 750 -
#462Christian Silvain
Een paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80 / 120