Other lots by Nolens
Similar lots by type
-
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#213Hermés Paris“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#29“Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Een dankbetuigingsdocument.
”Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Un document de remerciement.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 30 / 35 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#612Luchter van kristal, glas en koper.
Un lustre en cristal, cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
Un lot de couverts en argent, comprenant des petites cuillères et cuillères à glace.No longer availableDim. 650 gramEstimate: € 130 / 150 -
#363Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
Un vase à tulipes et une salière en argent Sterling.No longer availableDim. 164 gramEstimate: € 40 / 50 -
#283“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324B. Bosmans“Hoevezicht.” en “Dreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière” et “Allée”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 32 x 35 & 58 x 49 cmEstimate: € 100 / 120

