#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a seated woman. Congo.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 60 / 80