#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#565EGLO IOEen moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
A modern pendant lamp with a vintage look, 3 light points, and 5 multicolored red, white, black glass shades, of which 2 are spare.No longer availableDim. 110 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#324“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
"Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.No longer availableDim. 48 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
A set of 2 miniatures in oval frames made of bone.No longer availableDim. h 13 x b 12 cmEstimate: € 60 / 80