#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#241Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.No longer availableDim. Ø: 13-41 cmH: 6-11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80