Other lots in this auction
-
#129Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Oieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#191Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 140 -
#280Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir central de +- 0,25 ct et de petits diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 450 / 500 -
#56Een notenhouten naaitafeltje in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade en op gegroefde poten.
Une table à ouvrage en noyer d'inspiration Louis XVI avec un tiroir et sur des pieds rainurés.No longer availableDim. 73 x 55 x 37cmEstimate: € 35 / 50 -
#135Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#99Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167MignonEen porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#356Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40 / 70 -
#65Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,14 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 400 / 450

