Other lots in this auction
-
#121DelvauxEen rood lederen handtas in draagtas.
Un sac à main en cuir rouge dans un étui de protection.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#124Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.
Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.No longer availableDim. h: 8,5 & 18 cmEstimate: € 300 / 500 -
#143Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.No longer availableDim. 672 g h: 14 cmEstimate: € 200 / 250 -
#483Een afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 65 / 80 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#136BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300 / 500 -
#325RoskophEen zakhorloges met zilveren kast 800‰ en horlogeketting met hanger.
Une montre de poche avec boîtier en argent 800‰ et chaîne de montre avec pendentif.No longer availableDim. Bruto: 127 g Ø 5,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611PhilipsEen oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Modèle 634C, 1933.No longer availableDim. 48 x 41 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439Kuniyoshi UtagawaPeriod: 1798 - 1861“Nambyo Ryoji”. Een Japanse houtsnede. Late Edo.
Nambyo Ryoji. Une estampe japonaise. La fin d'Edo.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#88Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120

