Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerin in de koeienstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
J. Lannoye

“Boerin in de koeienstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Femme du fermier dans l'étable. Huile sur toile. Signée.
Dim. 80 x 100 cm
SKU: 2809210172.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #581

    Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.

    Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.
    No longer available
    Dim. l: 10 & 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een Chesterfield wingback armstoel.

    Un fauteuil Chesterfield à oreilles.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530

    Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.

    Commode en chêne sculpté avec dessus en marbre blanc. Avec trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 108 x 50 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #69
    Frans Masereel

    Vier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.

    Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.
    No longer available
    Dim. 9 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #670

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #609
    De Wit

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #359

    “Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.

    Batailles aériennes de WW1 & WW2 Une série de sept estampes décoratives d'après des œuvres de Deneen.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #274
    Theo Paul Antoine Vuylsteke de Laps
    Period: 1895 - ?

    “Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #91
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #484

    “Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.

    La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #668

    Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle et un pot à gingembre en faïence et porcelaine japonaises multicolores. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. 12 - 36 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More