#742Hublet
#89Garod
“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#109
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#741
Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#10
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350/450 -
#135Jaeger-Lecoultre
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#483
Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#627
#733Cristal d’arques
#668
#125
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 200/300