Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bomen langs een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bertha Schiltz
Period: Antwerpen 1901 - 1990

“Bomen langs een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Arbres le long d’une fleuve”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 33 x 41 cm
SKU: 2909200289.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #289
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Schiltz

  • #134
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    “Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    “Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #807
    Delvaux

    Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.

    Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #447
    Goebel

    “Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.

    “Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een lot van 23 antieke wijnglazen.

    Lot de 23 verres à vin anciens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #698

    Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.

    Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #311
    Ceramber

    Een keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.

    Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch. Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.

    Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #712
    Frans Van Genesen

    “Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au bord df’une fleuve”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.

    Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #181

    Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #53

    Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.

    Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More