Other lots by Schiltz
Other lots in this auction
-
#807DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#447Goebel“Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.
“Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#713Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349Een lot van 23 antieke wijnglazen.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#311CeramberEen keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#712Frans Van Genesen“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord df’une fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#181Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 450 / 600 -
#53Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 55

