#295Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles.- Eén van Kohlert Winnenden.
Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70