#623blauw Imari
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30/50 -
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#46
Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#356
Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
#204
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#649Murano
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
#438
Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
#28
Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#262Gabriel De Pauw
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.
#143
“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#136
A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).No longer availableDim. 218 x 133 x 45 cmEstimate: € 300/400