Similar lots by type
-
#123L. Claus
“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90/110 -
#633
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 35/40 -
#358
Een messingen hand in V-teken.
Une main en laiton en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#580
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#623
“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#163
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#477
Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 150/250 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70/100 -
#147
“Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.
Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/250 -
#148
“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250/350 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320/400 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200/280 -
#467
“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120/200 -
#98
Een uitgestoken houten Bacchus.
Un Bacchus en bois sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#251Royal Dux
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/260 -
#415
Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70/100 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200 -
#493
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.
Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#361
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/240 -
#385
“Schaakspelend koppel”. Een groep van meerkleurig biscuit. Vermoedelijk Italiaans. Gaaf.
Couple jouant aux échecs . Un groupe de biscuit multicolore. Probablement italien. Intact.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#346
Een houten keukentafel met grijsgepatineerde poten.
Une table de cuisine en bois avec pieds patinés gris.No longer availableDim. 90 x 58 cmEstimate: € 30/40 -
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35/50 -
#386
Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/150 -
#293
Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#394
“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#615
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#268
Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
Une panthère stylisée en bronze en métal laqué noir.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#136Eva, Falmouth
Een gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw.
Pendule de grand-père en placage d'acajou. La porte décorée de coquillage incrusté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 230 cmEstimate: € 300/500