Similar lots by type
-
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420 / 460 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#607Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#613“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon à la coquille. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 200 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
Une statue de bronze moderne d'après un exemple du cubisme.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#218“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578“Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
Tête de garçon en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
Paire de bustes aux colliers en bois.No longer availableDim. h: 40 & 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.
Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875“Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.
Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203“Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.
Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#583“Acala”. Een bronzen beeld.
Acala . Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420 / 480 -
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300 -
#212Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#213Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#183Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#597Een zittende wijze met griffel van brons.
Un sage assis avec une sépulture en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 460 / 500 -
#593Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#227“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
Lady Justice . Une sculpture en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#110Een 18 karaats roos gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,23 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,23 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 1850 / 2000 -
#301Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.
Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#703Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350 / 450 -
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#514Luc DrappierPeriod: °1943“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122De Neef“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec un support de mât avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 55 / 65 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80


