Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.

“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.

”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2506190387.
Category: Beeld.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228

    Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.

    Un buste d’homme en plâtre à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.

    Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.
    No longer available
    Dim. l: 35, h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #813

    Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.

    Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #216

    Een koppel waterdragers.

    Un couple de porteurs d’eau.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #573

    Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.

    Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #728
    Demanet

    Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste en terre-cuite. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.

    Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #113

    Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.

    Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331

    “Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.

    ”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #297

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #451
    Jacques Sillis

    “Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #118
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.

    ”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #641

    Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

    Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.

    Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #383

    14 albums Artis Historia.

    14 albums Artis Historia.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 7,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #658

    Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.

    Une vache cartoonesque en métal laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm; l: 52 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #2
    Limoges France

    Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.

    Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #603

    Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.

    Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #515

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,32 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #477

    Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.

    Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #640

    Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).

    Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #868
    Nimy

    Vijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #424

    Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

    Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #837

    Twee pillendoosjes van Limogesporselein met handgeschilderde bloemendecors. We voegen er een klein juwelenkistje met een opengewerkt decor van been aan toe.

    Deux boîtes à médicaments en porcelaine de Limoge, décors de fleurs peint à la main. Nous ajoutons un coffret à bijoux , décor ajouré en os.
    No longer available
    Dim. b: 5 - 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More