Similar lots by type
-
#219Robert BorretPeriod: °1924“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#379“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Georges Lemmen“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#289Marten Melsen“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#879Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109Charles Counhaye“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404Floris Jespers“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#735Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#319“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842N. Hans“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#774Jean Jacques Gailliard“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#104F. De Block“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#288KeraluxEen achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#260Ee 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en centrale jade cabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une jade cabochon centrale de ± 9 ct.No longer availableDim. 9,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#34Nick AndrewsEen gravure met begeleidende tekst. Niet ingelijst.
Une gravure avec texte. Non-encadrée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#124“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#133Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat in de vorm van een hondenkop.
Une canne à manche en argent 800 ‰ en forme de tête de chien.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een werk van Constantin Meunier en met opschrift ‘Westerlund’.
”Le Débardeur”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Constantin meunier, avec écriture ‘Westerlund’.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#440Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.
Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#369“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50 / 80

