Similar lots by type
-
#602Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200/240 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#762R. Verbunt
“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#682H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916
“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#204G. Dewilde
“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#394Richly
“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#4
“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#219B. De Pooter
“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80/120 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#192Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#362Paul Hermans
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#619G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#299Em. Peeters
“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#732Serge
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#742J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#288
Een paar musketiers van Italiaans aardewerk. Veelkleurig en verguld.
Paire de mousquetaires en faïence italienne. Polychrome et dorées.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 180/220 -
#447
“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#194
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Laat XVIIIde eeuw. Herdoekt.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Fin du XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 1500/2000 -
#62Foulon
“Stilleven met fruit en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200/1300 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200 -
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#518
Een paar aardewerken sierborden met een decor van asperges en servetten in reliëf.
Paire d’assiettes en faïence bleue et blanche à décor d’asperges et de napperons en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#33
Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#304Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#159Pierre Cremers
“Stilleven met bloesem en Satsuma wierookbrander” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs de printemps et encensoir Satsuma”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#12
Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250