#393Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
#430Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
#676Twee verschillende gefineerde Lodewijk XVI nachtkastjes, telkens met een lade, een deurtje en een marmeren blad. Het geheel versierd met parketwerk en bronzen beslag.
Deux chevets Louis XVI différents en placage, chacun avec un tiroir, une porte et un plateau en marbre. Le tout décoré de parquet et de ferrures en bronze.No longer availableDim. 73 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
#603Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
#245Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.
Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.No longer availableDim. Ø: 28 cm h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#399Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45 / 55 -
#119Hans KitslaarPeriod: °1944“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#125Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct. en een saffier cabochon van +- 0,56 ct.
#32Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
#426Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
#457Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80 / 100