Other lots in this auction
-
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#414
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ballerine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 45/55 -
#684
Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60/100 -
#643Val Saint Lambert
Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 & 33 cmEstimate: € 45/60 -
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
« Collage et technique mixte avec des personnages ». Signé et daté 1989.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#396
Een archiefmeubeltje met twaalf kleine laden.
Un classeur à douze petits tiroirs.No longer availableDim. 54 x 58 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#244Lea Janssens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#245
Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.
Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.No longer availableDim. Ø: 28 cm h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#493
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60/100 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100/120