Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cottavooraanstaande Antwerpse aannemergeboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924Gesigneerd J. De Braekeleer, 1904
Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cottavooraanstaande Antwerpse aannemergeboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924Gesigneerd J. De Braekeleer, 1904
J. De Braekleer

Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
Dim. h 63cm x b 55cm
SKU: 3101230118.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117

    Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.

    Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 200 / 230
  • #435
    Joris Buseyne

    “Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.

    Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.
    No longer available
    Dim. h38cm x 17cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.

    Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h32,5 x b33cm
    Estimate: € 250 / 275
  • #319

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #551

    Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.

    Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 20 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #508

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    “Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    “Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 37 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #487

    Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.

    Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.
    No longer available
    Dim. h45cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #491

    Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.

    Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.
    No longer available
    Dim. h 41,5 x b 13 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #324

    Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.

    Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557
    Boch

    Een balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #163

    “Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.

    "Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.
    No longer available
    Dim. h 87 x b 23 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #662

    Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.

    Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.

    Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.
    No longer available
    Dim. h 16 x l32 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #221

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.

    Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.
    No longer available
    Dim. h 36 x 64 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #594

    Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. H. 46,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #352
    Gouda

    Een vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.

    Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168

    Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.

    Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h62cm
    Estimate: € 1750 / 2000
  • #161
    Léopold Harzé

    “Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.

    "Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h29cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #473

    Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #572
    Ruscha, Paris

    Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #468

    Een kleine staande Boeddha van verguld brons.

    Un petit bouddha debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #351

    Gepolychromeerd houten beeld van een vogel.

    Sculpture en bois polychrome d'un oiseau.
    No longer available
    Dim. h23cm x b16cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #338

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

    Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    Drie etsen in één lijst. Voorstelling van Ridders en een Hofdame.

    Trois eaux-fortes dans un même cadre. Représentation de chevaliers et d'une dame d'honneur.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm x 3
    Estimate: € 60 / 100
  • #502

    Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.

    Collage. Fleurs à la fenêtre. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 28 X 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #334

    Een lot meetinstrumenten en experimenten (o.a. maagdenburger halve bollen) en een verrekijker.

    Lot d'instruments de mesure et d'expériences (y compris les hémisphères de Magdenburg) et une longue vue.
    No longer available
    Dim. H: 3-25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #619
    Willy Vandersteen

    Bob et Bobette, uit de rode reeks: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.

    Bob et Bobette, de la série rouge : 'Le Dompteur de Taureaux' en première édition française. & La Trompette Magique. En état endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #356

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #688

    Lot “Les plus belles Bicyclettes du monde” delPrado collection, 9 miniatuurfietsen in originele verpakking met documentatie.

    Lot "Les plus belles Bicyclettes du monde" collection del Prado, 9 vélos miniatures dans leur emballage d'origine avec documentation.
    No longer available
    Dim. H: 8-10 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #273

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal. Oude keuren van Wiskemann. Motief met een Sint-Jacobsschelp. 1 vismes manco.

    Couverts en métal argenté pour 12 personnes. Poinçons anciens Wiskemann. Motif avec une coquille Saint-Jacques. 1 couteau à poisson manquant.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #605

    Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.

    Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.
    No longer available
    Dim. H: 12-30 cm Ø: 26-31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #670

    Collectie strips, 93 items, diverse titels, Bessy, Karl May, De Rode Ridder, Safari, Bakelandt, Jerom, Robert en Bertrand, Blauwbloezen.

    Collection de bandes dessinées, 93 pièces, divers titres, Bessy, Karl May, De Rode Ridder, Safari, Bakelandt, Jerom, Robert et Bertrand, Blauwbloezen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #587
    Cérabelga

    Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.

    Vase, marquage en bas et "Made in Belgium".
    No longer available
    Dim. h27cm x Ø12cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More